ÚSTAV PRO ODBORNÉ ZJIŠŤOVÁNÍ PŘÍČIN LETECKÝCH NEHOD - PRAHA

RECEPCE

 
 

KANCELÁŘSKÉ A FIREMNÍ PROSTORY

Kancelář je pro mnohé z nás místem, kde trávíme víc jak polovinu aktivního času. Je to prostředí, které musí splňovat nejen základní hygienické požadavky, ale musí být také příjemné a útulné. Ideální využití a uspořádání prostoru pomáhá vytvořit místo, které inspiruje k efektivní práci. Vybavení a dispoziční řešení kanceláří a firemních prostor je nedílnou součástí image Vaší firmy. Důraz klademe především na reprezentativnost a funkční řešení.

Při vytváření návrhů i při samotné realizaci zohledňujeme stávající i budoucí potřeby Naše společnost Vám nabízí taková řešení, která osloví každého včetně Vašeho obchodního partnera. Vaši kancelář či jiné firemní prostory můžeme oživit designovými prvky dle Vašich představ. Pro kancelářské a firemní prostory dodáváme interiéry jak z tradičního masivu, tak v nejrůznějších kombinacích dřeva, skla, kovu, kovolaminátu nebo plastu.

Současný kancelářský prostor by měl nejen reflektovat image společnosti směrem ke klientům, ale především sloužit lidem, kteří v nich pracují. V takovém kancelářském prostoru je nutné nalézt správnou rovnováhu mezi funkčností a designem a to více než kdekoliv jinde.

RYCHLÝ KONTAKT

Vrchlického 1169/12
79201 Bruntál
IČ 26805049
DIČ CZ26805049

Tel.:  +420 554 710 009
GSM: +420 777 157 769

e-mail:
info@w-dimense.com tihelka@w-dimense.com

 
Copyright © 2014 W-DIMENSE. Všechna práva vyhrazena.