NÁVRHY INTERIÉRŮ

Nabízíme vysoký standard služeb od analýzy, profesionální návrhy interiérů, dodávky interiérů a dlouholetý servis. V naši nabídce naleznete široké spektrum designově různých produktů pro vybavení běžných až exkluzivních pracovišť a domácností. Individuální přístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky a realizovat rozsáhlé dodávky interiérů na míru. Samozřejmostí jsou architektonické projekty s komplexním řešením. Návrhy interiérů počínají architektonickou studií, pokračují prováděním projektu a končí realizací na místě.

Při úvodních konzultacích zpracováváme návrhy interiérů, které obsahují materiálové a barevné škály, které budou uplatňovány v řešením prostoru a jsou v souladu s vnitřním cítěním klienta. Aby byl prostor také podnětný a kultivující, měl by mít svoji vnitřní harmonii. Znamená to soulad funkčnosti a vnějšího výrazu. Dosáhnout takové harmonie již bývá trochu náročnější, protože je potřeba sladit nejen druh, počet a velikost kusů nábytku a zařízení, ale také prostorové vztahy jednotlivých prvků. Naše řešení spočívá v individuálním navrhování interiérů – katalogová nabídka základních možností bývá doplněna nebo zcela nahrazena nabýtkem na míru.

Ke klientům přistupujme jednotlivě a snažíme se od nich získat co nejvíce informací, aby projekt byl opravdu šitý na míru a zákazníkovi plně vyhovoval. Nejdůležitější je, aby se skloubila praktická a vzhledová část celého návrhu. Logické dispozice, ergonomie, barevné a materiálové řešení jsou základem pro koncepční řešení.

RYCHLÝ KONTAKT

Vrchlického 1169/12
79201 Bruntál
IČ 26805049
DIČ CZ26805049

Tel.:  +420 554 710 009
GSM: +420 777 157 769

e-mail:
info@w-dimense.com tihelka@w-dimense.com

 
Copyright © 2014 W-DIMENSE. Všechna práva vyhrazena.